TR | ENG

DUYURULAR

Barankaya Zemin Soilmec SM-14 Makine Parkına Dahil Etti.

Barankaya İnşaat 1993 yılında altyapı çalışmalarıyla inşaat sektörüne giriş yapmıştır. Daha sonra gelişen Türkiye'ye daha iyi hizmet verebilmek için 2007 yılında Barankaya Zemin grubunu kurarak Zemin Sektörüne ilk adımını atmıştır. İlk Fore Kazık Makinesi Soilmec SR-60 olmuştur.

Devamı

IDD Zemin, 15 Mart Çanakkale Köprüsü Çalışmalarında Soilmec Jet Grouting Seti Kullanıyor!

Türkiye'nin en önemli projelerinden biri olacak olan 15 Mart Çanakkale Köprüsü tarihi öneminin yanı sıra bölgeye sağlayacağı ekonomik destek ile bölgenin daha hızlı gelişmesine büyük fayda sağlayacaktır.

Devamı

Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun!

"Biz seni ancak âlemlere rahmet olarak gönderdik" (Enbiyâ, 107). Mevlid Kandilimiz mübarek olsun.

Devamı

MİMAŞ İskenderun Projesi İçin 2. SEMW D-80 Dizel Çekicini Makine Parkına Dahil Etti.

Türkiye'nin en önemli Liman Projelerine imza atan köklü kuruluşu Mimaş İskenderun'da üstlendiği yeni projesiyle ilgili olarak Makine parkına 2. SEMW D-80 Dizel çekicini dahil etti.

Devamı

24 Kasım Öğretmenler Günü

Ülkemizin geleceğine nesiller yetiştiren ve yetiştirmekte olan tüm öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü" kutlu olsun.

Devamı

Sonsuza Kadar...

Bir ülkenin onur ve haysiyetini koruyarak, çağdaş ve örnek bir Cumhuriyet haline getirilebileceğini bütün Dünya'ya gösteren ve bunu tarihe altın harflerle yazdıran büyük Atatürk! ...

Devamı

Pekay Mühendislik Makine Parkını 2 adet CompAir C 115-12 Kompresörler ile Güçlendirdi!

Karadeniz Teknik Üniversitesinden Jeoloji Mühendisi olarak mezun olan Volkan Aydın uzun süre Zemin sektöründe şantiye mühendisi şantiye şefi olarak çalışarak bu alandaki uygulama tecrübe ve deneyimlerini arttırarak 2014 yılında Pekay Mühendislik Ltd. Şti firmasını kurmuştur.

Devamı

Zemtek Makine Parkın Soilmec SM-14 ile zenginleştirdi!

Zemtek, yıllardır Zemin sektöründe yer alan firma yöneticilerinin, edindikleri bilgi ve tecrübelerini harmanlayarak uzmanlaştıkları, zemin mekaniği ve temel mühendisliği alanlarında faaliyet göstermek üzere 2011 yılında, Ataşehir merkezli olarak İstanbul' da kurulmuştur.

Devamı

Soilmec SR-45 yeni adresi Alternatif Zemin

Alternatif Zemin 1998 yılında kurulmuştur, zemin mekaniği konusunda faaliyet gösteren uzman bir kuruluştur. Faaliyetine başladığı günden itibaren maksimum güvenlik ve kaliteli imalat politikası ile hareket eden Alternatif Zemin, günümüz teknolojisine uygun, modern makine ve ekipman parkı ile uzman kadrosunu her geçen gün arttırarak sektöründe hak ettiği yeri alma gayreti ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Devamı

Pekay Mühendislik Makine Parkını 2 adet Soilmec SM-14 ile Güçlendirdi!

Uzun yıllar Zemin Sektöründe Mühendis ve Yöneticilik yapan Volkan Aydın 2014 yılından itibaren Pekay Mühendislik LTD. ŞTİ. kurarak Zemin Teknolojileri sektöründe uygulamacı olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Devamı

Eyüp Tramvay Hattı Projesinde Deniz Kazıklarını SEMW D-62 Çakıyor!

İstanbul'un trafik sorununu ortadan kaldırmak ve tarihi yarımadayı trafik programından kurtarmak ve kolay ulaşılır hale getirmek için Eminönü-Eyüp-Alibeyköy Tramvay hattı inşaatı başladı. İstanbul'un yeni tramvay hattı Eminönü-Alibeyköy Tramvay Proje kapsamında;

Devamı

30 Yıldır Sizinle...

30 yıldır durmaksızın çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Devamı

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun!

Huzurlu, mutlu sevdiklerinizin yanınızda olduğu bir bayram olması dileğiyle... Kurban Bayramımız Mübarek Olsun!

Devamı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun!

Erke ailesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlarız.

Devamı

Babalar Günü Kutlu Olsun!

Erke ailesi olarak tüm babaların "Babalar Günü Kutlu Olsun!"

Devamı

Erke'ye Zemin Sektöründeki 30 Yıllık Hizmetlerinden Dolayı İtalya'da Onur Ödülü Verildi.

Erke'ye Zemin Sektöründeki 30 Yıllık Hizmetlerinden Dolayı İtalya'da Onur Ödülü Verildi.

Devamı

Erke & Soilmec Müşteriler Günü

1995 yılında Türkiye'de ilk olarak başlattığımız ve şimdiye kadar 4 sefer gerçekleştirdiğimiz Erke / Soilmec Müşteriler Günü etkinliği bir kez daha Mayıs 2017'de gerçekleştiriliyor. Dünya genelinden 1200 zemincinin katılacağı bu etkinliğe sizleri davet ediyoruz.

Devamı

Conexpo2017, PTC Stand, Las Vegas

Conexpo2017, PTC Stand, Las Vegas

Devamı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Devamı